باربری شهرک آزمایش

چهارشنبه 19 خرداد 1395 ساعت 16:40

امانت بار با در اختیار داشتن پرسنلی ورزیده، مجرب و متخصص متعهد به کار و با بهره گیری از مدرنترین وسائط حمل و نقل و متخصص در بسته بندی اسباب و لوازم منزل و اداری آماده ارائه خدمت به همشهریان عزیز تهرانی میباشد. رزومه درخشان و قابل اطمینان گروه اجرایی امانت بار ،  تجربه شیرین و باورنکردنی یک اسباب کشی منظم و بی دغدغه را با سرعت، دقت و برآورد هزینه ای منصفانه را به شما هدیه خواهد داد.امانت بار به صورت شبانه روزی ( حتی در ایام تعطیل )  با کادری مجرب و به صورت کاملا تضمینی در خدمت شهروندان می باشد.ویژگیها و امکانات باربری امانت بار :


    حمل نقل شهری و بین شهری به صورت شبانه روزی 

    در اختیار داشتن پرسنل و کارگران ورزیده، مجرب، خوش اخلاق و متعهد به کار

    در اختیار داشتن انواع وسائط حمل و نقل همچون وانت، نیسان، خاور، کامیون و تریلی

    بسته بندی حرفه ای و مطمئن جهت جلوگیری از هر گونه خسارت احتمالی به لوازم

    برآورد هزینه کارشناسی شده باربری و بسیار منصفانه همراه با سرعت و دقت در باربری

    حمل و نقل شهری و بین شهری در تمامی روزهای سال و حتی ایام تعطیل

    اعزام کارگر به حمل در تمامی ساعات شبانه روزشعبه غرب تهران : 44337496


شعبه غرب تهران : 44327368


شعبه شمال تهران : 22279352


شعبه مرکز تهران : 88244460


 


تاریخچه:


محله آزمایش از شمال به بلوار مرزداران ،از جنوب به جلال آل احمد ،از شرق به بزرگراه شیخ فضل الله نوری و از غرب به بزرگراه یادگار امام محدود می شود. شهرک آزمایش از چهار شهرک آزمایش،شهرک گل ها،شهرک استاد مطهری و شهرک انقلاب تشکیل شده است .


علت نام گذاری محله به شهرک آزمایش به دلیل استقرار مرکز آموزش راهنمایی و رانندگی تهران در آن است. (بیگلری ،مصاحبه شفاهی)شهرک آزمایش از حدود ده سال قبل از انقلاب با تشکیل تعاونی مسکن ژاندارمری و واگذاری زمین به اعضای آن شکل می گیرد.هسته اولیه و نقطه شکل گیری محله را باید نزدیک بزگراه آل احمد دانست.در روند شکل گیری آن قوم خاصی نقش نداشته و با توجه به ماهیت ژاندارمری که از اقوام گوناگون ایرانی شکل گرفته بود ، در تاسیس این شهرک نیز قومیت های متفاوت نقش داشته اند.از جمله تحولات مهمی که در محله اتفاق افتاده است باید به جایگزینی افراد دیگر خارج از مجموعه افسران ژاندارمری دانست که جای خود را به ساکنانی متفاوت و اصناف متنوع داده است. ( شریفی، بختیاری و بیگلری ،مصاحبه شفاهی)


  اکثر ساکنان اولیه و کنونی محله دارای مذهب شیعه بوده و اقلیتی مسیحی نیز در بین آنها دیده می شود. روابط خویشاوندی نیز چندان بین آنها مشاهده نمی گردد. آسیاب کهک از جمله آثاری از گذشته است که در محله موجود است. مرکز سیاسی و یا اقتصادی مهمی در محله وجود ندارد. وجود شهرک آموزش راهنمایی و رانندگی باعث مراجعه افراد زیادی در طول روز و از نقاط مختلف به این محله شده است. (شریفی،بختیاری،مصاحبه شفاهی)


    در حال حاضر ساخت و بهره برداری از مجموعه بزرگ مذهبی – فرهنگی مسجد جامع امیرالمومنین در بلوار مرزداران توانسته بخش عمده ای از نیازهای فرهنگی،مذهبی،و اجتماعی را پاسخگو باشد.مجتمع تجاری در جوار مسجد شامل 4 شعبه بانک،کتابخانه،سالن همایش،مجموعه ورزشی،حسینیه،اماکن تجاری و ......است.بنیان گذار این مجموعه آیت الله اشرفی اصفهانی است. (شریفی،مصاحبه شفاهی)

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.